Ostatnie posty
Odwiedzin na naszej stronie
wczoraj: 31
dzisiaj: 42
w tym miesiącu: 848
ogółem: 184766
Online
Kamilbył 6d 19h 56min 2 g 8 min
Santacruzbył 3d 9h 25min 2 g 42 min
Szczegóły meczu


Szczegóły:
Data: 23.03.2012
Skład: XS-TEAM
Rywal: NRC / NRC
Liga: Trackmania Masters 2012 [Matchlink]
Mapy: TMM - Techno Beat, TMM - Poltergeist, TMM - Kosta
Wyniki:
MapaWynik
TMM - Techno Beat 3 : 7
TMM - Poltergeist 1 : 7
TMM - Kosta 1 : 7
  
Razem5:21
XS-Team: Cyborg, Beny, Pikuś, Joker
NRC: Ryan and others x)
Serwer: NRC
Screeny: Brak screenów
Raport:
Ogólnie meczy był zajebisty. Przegraliśmy 3:0 (21:5). Wynik sugeruje że kacapki odniosły łatwe zwycięstwo, jednak pozory mylą.
Walczyliśmy do ostatniego żołnierza, do ostatniej kropli krwi, jak nasi przodkowie gdy bronili się przed najeźdzcą ze wschodu.
Na pierwszej z map ulegliśmy do trzech, był to Techno Beat, produkt podobny do dubstepu. W składzie: Pikuś, Pejka, Cyborg i Suchy przystąpilśmy do szturmu.
Z początku wszystko szło gładko, toczyliśmy zacięty bój. Do czasu gdy radziecka maszyna odpaliła niczym sojuz w mroźny poranek. Nie potrafiliśmy jednak wykorzystac błędów przeciwnika.
Na Poltergeiście wypadliśmy kapitalnie, zajmując regularnie pozycje pięć-osiem, do gry wkroczył nasz szpieg w szeregach wroga - серп и молот, zmieniając Suchego.
Jednak nawet swojski Sierp i Młot na przeciwników nie miał haka. Jedynym wojakiem który nawiązał walkę z oponentem był Pikuś, tym samym awansował do stopnia pułkownika.
Do Kosty wyszliśmy w ustawieniu: Sierp i Młot vel Joker, Cyborg, Peja, Świeżo upieczony Pułkownik. Tu też nam poszło gładko, wygraliśmy nawet jedną z rund.
W każdym razie różnice czasowe były zdecydowanie mniejsze niż na poprzedniej trasie. Pod koniec Pułkownik wygrał nawet pare rund wykańczając je bajecznymi czasami.
Padło pytanie czy awansowac go do stopnia generała jednak po namyśle stwierdziliśmy iż co za dużo to nie zdrowo, młody jest, zdąży awansować. Tak mniej więcej wyglądał przebieg meczu.
Z tego miejsca chcielibyśmy też pozdrowić salwą z karabinu kałasznikow wszystkich tych którzy przyłożyli się do treningu i przychodzili na kwalifikacje i mecze.

PS
Wymyśliłem ostatnio suchara:
-Dlaczego w Holandii zalegalizowali zioło?
-Bo mają depresję, ahah.
Tym zabawnym akcentem kończę relacje. Joker.

Komentarze:

Sortuj:    

#1 przez Pikuś Clanmember 23.03.2012 - 19:51
  Poland email offline quote

Ja chcę więcej Twoich relacji, szczególnie, jeśli mam być mianowany PułkownikiemŻeby dodawać komentarze musisz być zalogowany!

Zarejestruj się
Zaloguj się