Ostatnie posty
Odwiedzin na naszej stronie
wczoraj: 31
dzisiaj: 42
w tym miesiącu: 848
ogółem: 184766
Online
Kamilbył 6d 19h 56min 2 g 59 min
Santacruzbył 3d 9h 25min 3 g 32 min
Szczegóły meczu


Szczegóły:
Data: 14.08.2011
Skład: XS-TEAM
Rywal: Fanatics! / Fanatics!
Liga: Trackmania Tournament 2011 [Matchlink]
Mapy: TmT - Annoying Orange, TmT - nLsT, TmT - Deja Vu
Wyniki:
MapaWynik
TmT - Annoying Orange 7 : 4
TmT - nLsT 7 : 5
TmT - Deja Vu 7 : 1
  
Razem21:10
XS-Team: Sriczkos, Rafał, Voytek, jeffrey
Fanatics!: Nano, Carlos, Napu, Rayo, Özil, adri
Serwer: Fanatics! Wars
Screeny:
Raport:
Raport z meczu z hiszpańską drużyną Fanatics!, zapraszam

Przed meczem mieliśmy spore obawy do tego, czy uda się nam ten mecz wygrać. Wiedzieliśmy, że rywal jest już z tej wyższej półki i o zwycięstwo może być bardzo, bardzo ciężko. Ale okazało się inaczej. Hiszpanie jednak nie byli botami i szczerze mówiąc spodziewałem się po nich więcej, ale może zacznę od początku. Pierwsza mapa, czyli Annoying Orange. Podczas kwalifikacji zdecydowanie grało się nam ją najlepiej i dlatego też wybraliśmy ją jako zaczynającą mecz. Zaczęło się dla nas perfekcyjnie, wygrane pierwsze 3 rundy, potem jednorundowe potknięcie, żeby za chwilę znowu wygrać kolejne 3. Było 6-1 i już byliśmy pewni wygranej na tej mapie, wkradło się rozprężenie, co rywale natychmiast wykorzystali i wygrali 3 rundy z rzędu. Zrobiło się trochę nerwowo, ale ostatnie słowo należało do nas i dość pewna wygrana pierwszej mapy stała się faktem. I teraz dopiero miały zacząć się prawdziwe schody, trasa którą najlepiej umieliśmy była już za nami. Pozostałych dwóch już tak świetnie nie ogarnialiśmy. Pierwszą z nich, a zarazem drugą w meczu, czyli nLsT pojechaliśmy tym samym składem co poprzednią (i następną^^), czyli Voytek, Rafallo, Sriczkos oraz Jeff. Podobnie jak na Annoying Orange, tą trasę również zaczęliśmy od szybkiego prowadzenia 3-0. Potem jednak Hiszpanie zaczęli się budzić ze snu, a raczej to my zaczęliśmy walić w bandy i zrobiło się 3-2. Następnie runda dla nas, znowu dla nich, a potem dwie dla nas, gdzieś jeszcze po drodze był remis i mieliśmy rezultat 6-3. Byliśmy o rundę od awansu do dalszej fazy rozgrywek i rozluźnienie (a może po prostu nerwy?) dały o sobie znać. Kolejne dwie rundy padły łupem naszych rywali i było 6-5. No, ale kolejna runda, w której o mało co nie narobiłem w gacie, została przez nas wyszarpana i mogliśmy odetchnąć. Tak, to właśnie w tej chwili zapewniliśmy sobie awans do 1/8 finału TmT 2011 . Mimo wszystko, chcieliśmy zagrać trzecią mapkę czysto rekreacyjnie. Deja Vu, czyli trasa do której mieliśmy najwięcej obaw jeśli chodzi o nasz reg, została wygrana bardzo pewnie (głównie dlatego, że Hiszpanie mieli już ten mecz w głębokim poważaniu :P). 6-0, daliśmy im wygrać honorową rundę, a następnie zakończyliśmy mecz. Podsumowując, tak jak napisałem na początku tego njusa, spodziewałem się więcej po Fanatics! (w końcu wygrali swoją grupę ze sporą przewagą nad resztą) i w sumie gdyby nie nasze potknięcia, wtedy kiedy jedna runda dzieliła nas od wygranej na pierwszej i drugiej mapie, to ten mecz zakończyłby się pogromem . Tak czy siak, trzeba też przyznać, że my zagraliśmy świetnie i chciałbym podziękować Rafowi, Sriczy i Wojtkowi za to że tak ładnie bocili podczas kwali i meczu, a także Suvkowi, Peji i Basterowi, którzy oglądali i wspierali nas na relayu :P.

Myślę, że już wszyscy wiedzą z kim przyjdzie nam grać w kolejnej rundzie, ale dla tych co takiej wiedzy jeszcze nie posiadają informuję, że jest to Team Acer, czyli uberboty z Frostem na czele. Oczywiście wygranie tego meczu graniczy z cudem, ale jeśli dobrze przytrenimy to parę (paręnaście?) rund jesteśmy w stanie im urwać.


Na koniec jeszcze podam pełny skład par w 1/8 finału:

Team Acer vs X-treme Speed Team
Black Angel Racing Team vs Hardwarena Gaming
Underground Motorsport of Fiji vs Xp!ozion Team (3DMAX)
wX.Group by cRew.sk vs Rule them All
The Virtual Super Lions vs Seven Eleven
Dynamics vs eSuba
Replica E-Sports vs Oxygen
Team Infused.Tt vs More Dimension

Ciekawostką na pewno jest, że w tej fazie turnieju odpadły tak znane drużyny jak RAGE czy mX (kolejno z RtA i Lions). Przegrali także nasi grupowi rywale. GoD uległo Infused 3-14, więc możemy się cieszyć, że nie wygraliśmy grupy, bo pewnie teraz pisałbym o naszej porażce .


Długi ten njus mi wyszedł, gz dla każdego kto przeczytał cały .

Komentarze:

Sortuj:    

#13 przez Santacruz Clanmember 15.08.2011 - 19:23
  Poland email homepage offline quote

Well done boys Pech (albo i nie) chciał, zebym całą niedziele z głową w kiblu przesiedział.... ale widze, że gładko Wam poszło . Brawo

#12 przez jeffrey Clanmember 15.08.2011 - 18:08
  Poland email offline quote

dzięki za miłe słowa

@Sricza - to jak ci się chce to wyślij mi screena z 3ciej mapki :P

#11 przez Rafał Clanmember 15.08.2011 - 16:04
  Poland email offline quote

Zaraz przede mną. :P Niezły wynik zaliczyłem. Na każdej mapie najgorzej pojechać to też trzeba potrafić. :P

#10 przez Voytek Clanmember 15.08.2011 - 12:07
  Poland email offline quote

Chuj po moich najlepszych czasach, jak z regiem gdzieś na końcu jestem ... :<

#9 przez Rafał Clanmember 15.08.2011 - 11:08
  Poland email offline quote

No mecz zagraliśmy dobrze, ale wiem, że i stać nas na jeszcze więcej. Ja osobiście za dużo band zaliczałem. :P A! I teraz dopiero zobaczyłem, że w drużynach zawodnicy są pokazywani w kolejności najlepszych czasów, a nie według punktów, jakie dany gracz zdobył. ^^

#8 przez Voytek Clanmember 15.08.2011 - 11:00
  Poland email offline quote

Mi sie wydaje, ze Fanatics zagrali na tyle na ile potrafili zagrać, i chyba my zaliczylismy bardzo udany mecz, stad taki wynik

#7 przez Rafał Clanmember 15.08.2011 - 10:50
  Poland email offline quote

Jeśli tak, to jasne

#6 przez Voytek Clanmember 15.08.2011 - 10:47
  Poland email offline quote

Jeff, bezbłędny news Gratuluje wszystkim grającym i dziękuje tym, którzy nas dopingowali. Na gamesconie bedzie Frost, i chyba tez Tamarillo i JWH (chyba) To co, wygramy ?

#5 przez Rafał Clanmember 15.08.2011 - 10:15
  Poland email offline quote

Świetny news! Gratuluję Jeff. Również dziękuję za mecz i dziękuję Ci jeff za dobrą postawę na meczu (bo przecież sam się nie pochwalisz). A na koniec chciałbym Wam pokazać co napisał frost o najbliższym meczu : "I might miss it though, im at gamescom that weekend :/"

#4 przez Sriczkos Clanmember 15.08.2011 - 08:58
  Poland email offline quote

Jeszcze moge Ci przesłać screena z Deja Vu zeby się ładnie prezentowało wszystko

#3 przez Sriczkos Clanmember 15.08.2011 - 08:56
  Poland email offline quote

Byyyło miodzio! Gratulacje za spine jeszcze raz!

#2 przez Arthas 15.08.2011 - 08:10
  Poland email offline quote

ZAJEBIŚCIE

#1 przez jeffrey Clanmember 15.08.2011 - 03:13
  Poland email offline quote

Hm, i nadal nie wiem jak dodać ten raport, żeby był jako njus na głównej stronieŻeby dodawać komentarze musisz być zalogowany!

Zarejestruj się
Zaloguj się