Ostatnie posty
Odwiedzin na naszej stronie
wczoraj: 31
dzisiaj: 42
w tym miesiącu: 848
ogółem: 184766
Online
Kamilbył 6d 19h 56min 2 g 42 min
Santacruzbył 3d 9h 25min 3 g 15 min
Szczegóły meczu


Szczegóły:
Data: 27.07.2011
Skład: XS-TEAM
Rywal: god / Gang of Drivers
Liga: Trackmania Tournament 2011 [Matchlink]
Mapy: TmT- Prime, TmT- Melam, TmT- Jaffa
Wyniki:
MapaWynik
TmT- Prime 4 : 7
TmT- Melam 7 : 5
TmT- Jaffa 4 : 7
  
Razem15:19
XS-Team: Cyborg, Rafał, Beny, Voytek, jeffrey, Kiciak, Kamilos
god: Seb, Aswer, Despe, Totogar, Spy, Hubert
Serwer: X-treme Speed Team
Screeny:
Raport:
Ostatni mecz fazy grupowej już za nami! Zapraszam do raportu

Spotkaliśmy się o 20:55, z naszymi francuskimi kolegami, na ich super hiper serwerze, na którym nie dało się grać (ping był wysoki jak Yao Ming). Szczęśliwi rywale, nie dopuszczali do wiadomości, że mamy lagi i NIE MOŻEMY U NICH ZAGRAĆ. Dopiero po długim tłumaczeniu i namowach, zgodzili się na zmianę serwera na nasz. Wszyscy przenieśli się bez problemu i zaczęliśmy przygotowywać się do meczu.
Z lekkim opóźnieniem zaczęliśmy 1 mapę. Cyborg, Kamilos, Jeffrey i Peja okazali się jeździć płynnie i regularnie, niestety nasi przeciwnicy robili to jeszcze lepiej. Odskakują nam na 1-4, potem 2 rundy dla nas. Przegrywamy już tylko 3-4, powraca nadzieja na wygranie mapy. Niestety, zmobilizowani francuzi z gangu kierowców wygrywają 2 kolejne rundy (jest 3-6). Nie tracimy nadziei, nie z takich opresji wychodziliśmy. Kolejna runda dla nas, przegrywamy już tylko 2 punktami... I nagle... Puff! Gang of Drivers zalicza świetną rundę, nie dając nam szans. Pierwsza mapa w plecy, choć graliśmy na dobrym poziomie, utrzymując zaciętą walkę,
Z jeszcze większą chęcią rozwalenia rywali przechodzimy do drugiej trasy (MeLam). Tutaj skład Jeff, Kamilos, Kiciak i Ja (dzięki Raf za miejsce ) 3.. 2... 1... go! Jedziemy, wszyscy znowu w podobnym stylu, podobnie wytrenowani. Jeff miażdży 1 rundę, mamy 1-0. Kolejna runda znowu dla Jeffa, niestety teraz reszta się nie popisała (sorry). Jest remis 1-1. Po 2 następnych rundach mamy 2-2. Wstępuję w nas duch KarjeNa ! Wygrywamy 4 rundy z rzędu, w tym 2, w których zajęliśmy wszystkie miejsca przed przeciwnikami. Podbudowani i zmotywowani gramy kolejną rundę, przy stanie 6-2, z nadzieją, że to będzie ta ostatnia. Niestety, chwila rozluźnienia i radochy z wygrania poprzednich 4 rund, powoduje, że przegrywamy 3 kolejne!. Jest 6-5. Tego już było za dużo! Full mobilizejszyn i wygrywamy decydującą, tak upragnioną rundę. Mapa dla nas! Jest 1-1. Brawo!
Z niecierpliwością przechodzimy do Jaffy- ostatniej trasy, na której ważyć się będą losy obu drużyn. Ładna jazda naszych graczy( Rafała, Jeffa, Kamila i Peji), w pierwszej rundzie. Potem nieoczekiwany zwrot akcji. Jeffrey łapie disconnection, nikt tego nie zauważa przez 2 kolejne rundy (nie wiadomo czemu). Przegrywamy 2-1, wraca Jeff. Rywale odskakują nam coraz dalej! Jest już 6-1, mają punkt meczowy. Nagle odnajdujemy w sobie resztki sił i pokłady skilla, niespodziewanie wygrywamy 3 rundy z rzędu. Jest 6-4 dla god. Następna runda jest niestety ostatnią rundą w całym meczu. Przeciwnicy zbierają się do kupy i wygrywają trasę 7 do 4.

To koniec naszych zmagań w środę 27 lipca. To również koniec naszych zmagań w fazie grupowej TmT, jednak to nie koniec gry w tym turnieju! Z grupy wychodzimy na pewno, jeszcze nie wiadomo, czy z pierwszego, czy z drugiego miejsca (tutaj należy trzymać kciuki za display, żeby ugrali jak najwięcej punktów z god).

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim grającym i wszystkim, którzy dopingowali nas na serwerze. Największe podziękowania dla Jeffa i Kamila, którzy pojechali wszystkie mapy w świetnym stylu. Ukłony w stronę Cyba, który trzasnął bardzo ładne .06 na Primie (niestety tamtą rundę wtopiliśmy) ^ ^. Dla Rafa, który pokazał się z dobrej strony (jak zwykle) na Jaffie, Kiciaka, który mocno przyczynił się do wygrania 2 trasy, dla Peji, który wolał jednak zostać i pojechać 2 mapki, niż urżnąć się jak świnia i dla Suvka, który powrócił do xst i powinien pojechać Melama! :P

Oszczędzajmy siły na play offy i nie traćmy motywacji do gry!
PLAYOFFS, WE\\\'RE COMING!

Komentarze:

Sortuj:    

#2 przez Sriczkos Clanmember 28.07.2011 - 18:12
  Poland email offline quote

Gratulacje I musimy powalczyć w dalszych meczach!

#1 przez Beny Clanmember 28.07.2011 - 17:32
  Poland email homepage offline quote

Graty Panowie, dajcie czadu w kolejnych rundachŻeby dodawać komentarze musisz być zalogowany!

Zarejestruj się
Zaloguj się