Ostatnie posty
Odwiedzin na naszej stronie
wczoraj: 31
dzisiaj: 43
w tym miesiącu: 849
ogółem: 184767
Online
Kamilbył 6d 19h 56min 3 g 16 min
Santacruzbył 3d 9h 25min 3 g 49 min
Szczegóły meczu


Szczegóły:
Data: 15.06.2011
Skład: XS-TEAM
Rywal: 711 /
Liga: TM Masters 2011 [Matchlink]
Mapy: TMM Bootleg, TMM Shut up and drve, TMM Lime
Wyniki:
MapaWynik
TMM Bootleg 3 : 7
TMM Shut up and drve 6 : 7
TMM Lime 7 : 2
  
Razem16:16
XS-Team: Santacruz, Rafał, Beny, Voytek, jeffrey, Kiciak
711: Kaell, Solid, vtr, Ricknoob, Devidess, Wally
Serwer: xs-team
Screeny: Brak screenów
Raport:
Wreszcie znalazłem chwilę, żeby móc razem z drużyną uczestniczyć w meczu.

Rywal jaki nam się trafił okazał się zbyt mocny, aczkolwiek w zasięgu! Od wygranej dzieliła nas jedna runda, przy stanie 6:6. No ale tak to już jest, ktoś musi przegrać a ktoś wygrać ;]. Nie można ciągnąć remisów do północy.

Pierwsza trasa była dla nas troszkę szokiem. Gracze z 711 zaskakiwali nas regularnością i jakością swoich przejazdów. Nasi wcale nie jechali źle, ale niestety niewystarczająco dobrze.

Następnie jechaliśmy Shut up-a. Tutaj początek należał również do rywali. Co na to Jeff i spółka? Nie wiem co w nich wstąpiło, ale zaczęli trzaskać raz za razem niezłe czasy! Niestety zabrakło nam troszkę szczęścia na sam koniec.

Troszkę zdołowani ale ze sportową złością podeszliśmy do ostatniej mapki. Opłaciło się, bowiem pierwsze 4 punkty zdobyte z rzędu stłumiły radość graczy z ameryki południowej na tyle, że nie zdołali się już podnieść . Runda zakończyła się wynikiem 7-2!

Ogólnie dziękuję bardzo wszystkim grającym oraz tym, którzy się nie dostali, niestety nie są na tyle \\\'cz\\\'ybcy Cyb! . Next time babe :P. Ciesze się z naszych niedawnych bardzo udanych transferów! Jeff i Kiciak ładnie spisali się w meczu. Pogratulować wypada też Rafałowi, który mimo trudności z łączem dał rady i w niezłym stylu reprezentował nas m.in. na Bootlegu gdzie zapierdalał jak przeciąg. Pozytywnie zaskoczył mnie też Pejka, który niczym batman pod przykryciem ale dostał się na mecz! Voyt! Nie przejmuj się niczym bo na pewno nie zepsułeś tej rundy, byłeś świetny! Nie było u nas słabego ogniwa i niech nikt tutaj się nie biczuje po plecach . Gratki! Głowy do góry i po zwycięstwo w UTC!

Komentarze:

Sortuj:    

#4 przez Beny Clanmember 17.06.2011 - 02:05
  Poland email homepage offline quote

Basterowy grzejnik parzył w ręce . Graty Panowie, co prawda zabrakło nam tej 1 rundy, ale mecz i tak był świetny. Za wszystkie przytulone przeze mnie bandy przepraszam, następnym razem postaram się do nich tulić po meczu. Poza świetnym meczem, świetne podsumowanie. Jeszcze raz > graty <

#3 przez Sriczkos Clanmember 16.06.2011 - 06:56
  Poland email offline quote

Brawo! Na prawde gratulacje! Troche mi przykro, że nie mogłem w jakikolwiek sposób pomóc w tym meczu.. ale myśle, że nie przyniosło to jakiś złych efektów

#2 przez Santacruz Clanmember 15.06.2011 - 22:22
  Poland email homepage offline quote

Miło nam, trzymaj się

#1 przez maziarz Clanmember 15.06.2011 - 22:10
  Poland email offline quote

Nie logowałem się w chuj i więcej, nie zaglądałem na tm w chuj i jeszcze troche więcej. Ale wchodząc tutaj, czuję tylko dumę, że jeszcze jakimś cudem przynależę do XST! Gratki.Żeby dodawać komentarze musisz być zalogowany!

Zarejestruj się
Zaloguj się